Výstava Motocykel 2014

Motocykel 2014

Pre nás motorkárov je asi najvzácnejšiou výstavou v roku tá, ktorá pomyslene štartuje sezónu a prípravy naňu.

Tento rok síce sezóna pre niektorých ani neskončila, ale šanca obzrieť si krásne stroje, hostesky, či nakúpiť doplnky na mašinu či seba je to opäť.

Brány Bratislavskej Incheby sa otvoria pre návštevníkov po 14. krát vo štvrtok 13.3.2014 a zatvoria sa v nedeľu 16.3.2014

Výstava Motocykel – najväčšia prehliadka motocyklov na Slovensku

Na výstave Motocykel sa bude prezentovať viac ako 100 firiem zaoberajúcich sa predajom motocyklov, motodielov, príslušenstva a služieb pre motocyklistov, ktoré  obsadili halu B1 , Bstred a B2.

Predstavia sa značky AEON, APRILIA, BIG DOG, BMW, BOMBARDIER, CAN AM, CPI, C2I, DERBI, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, HUSQVARNA, INDIAN, KAWASAKI, KSR MOTO, KTM, MOTO GUZZI, MV AGUSTA, NORTON, OVER, PIAGGIO, SYM, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA, VESPA, VICTORY

 motocykel

motocykel

CUSTOM of SLOVAKIA – jedinečná výstavná prehliadka tuningu a motocyklov stavaných na zákazku

Výstava je zaradená do oficiálneho kalendára  CCE – International Bikeshow Series s názvom CCE East European Championship. Výstava bude sprevádzaná zaujímavým sprievodným programom s módnymi prehliadkami, zvukovou a svetelnou show.

Sprievodný program – jedinečná šou plná ukážok kaskadérskych vystúpení Stunt Riderov a trialistov. Na výstave sa môžeme tešiť na denné kaskadérske vystúpenia Stunt Riderov, či adrenalínové ukážky popredných slovenských mototrialistov. Nebudú chýbať ani zaujímavé besedy a autogramiády úspešných motocyklových reprezentantov z rally Dakar, či premietanie filmov. Prebehne slávnostné vyhlásenie ankety MOTOCYKEL ROKA  a slávnostné ocenenie slovenských motocyklových súťažíVEČER MAJSTROV. Návštevník si bude môcť otestovať e-skútre v novom testovacom centre a počas víkendu na voľnej ploche prebehne Skuter Cup, kde okrem ukážky závodných jázd si bude môcť sám zajazdiť na skútroch a minibikoch.

Súbežne s výstavou Motocykel prebiehajú aj výstava lodí Boat Show a výstava rybárstva Rybárstvo, Poľovníctvo a voľný čas. Súbor výstav so zameraním na aktívne trávenie voľného času má rastúcu tendenciu a patrí medzi návštevnícky najpopulárnejšie podujatia.

zdroj: incheba.sk

Nadchádzajúce udalosti

Podobné články