Spoznaj s nami Ameriku – na dvoch kolesách

Ak čítaš tieto riadky, je pravdepodobné, že si motorkár,alebo motorkárka.

Je tu nejaké určité percento pravdepodobnosti, že aj tvoje motorkárske srdce piští po tom, zajazdiť si za veľkou mlákou a zhltať tisíce míľ na legendárnej Route 66, alebo zažiť tú neskutočnú atmosféru zrazov ako Daytona či Sturgis.

uvodnyvrch

Doteraz sa slovenskí motorkári museli spoliehať len sami na seba, prípadne zahraničné cestovné agentúry.

Na Slovensku však máme tiež šikovných ľudí a cestovnú kanceláriu, ktorá pre našich motorkárov pripravila množstvo motorkárskych zájazdov do USA, na Kubu a pokojne hoc aj na kraj sveta.

Tým som chcel povedať, že ponuku neustále rozširujú a do ponuky pribudnú aj ďalšie moto destinácie.

Sme radi, že Motoscéna sa partnersky spojila s cestovnou kanceláriou Unitravel a môžeme Vás informovať o možnostiach vycestovať do zahraničia a splniť si svoj motorkársky sen.

Nie každý je schopný organizátor a cestovateľ po svete, ale plniť sny sa má.

V ponuke je už teraz množstvo variácií na individuálne, ale aj skupinové zájazdy na podujatia ako je motozraz Daytona (o tom ako sme ju prežili si môžete prečítať tu), prípadne motozraz Sturgis.

Ak ťa láka prejsť si legendárnu matku všetkých ciest Route 66, v ponuke je tiež viacero variácií, či na kompletnú, alebo aj len čiastočnú trasu.

Ak si však nevyberieš z ponuky a máš špeciálne požiadavky, v Unitravele ti radi splnia všetky priania.

Ak si chceš, ale okuknúť Kubu zo sedla mašiny, inej ako skúter, si tu na správnej adrese.

Okrem samotného zájazdu ti samozrejme vybavíme aj letenku a všetko potrebné.

Ceny zájazdov za veľkou mlákou začínajú od 350€ !

letak 16X12

Unitravel ako jediná cestovná kancelária v SR , má oficiálne zastúpenie pre požičovňu motocyklov EagleRider, ktorá má pobočky a požičovne okrem USA po celom svete.

Eaglerider

Ak teda túžiš vybočiť z ponuky zájazdov ktoré sú v ponuke a chceš sa voziť len tak, pokojne si požičaj motorku podľa svojich predstáv , sadni a voz sa.

Ceny za prenájom sú zaručene rovnaké ako na internete, ale samozrejme odpadá administratíva v cudzom jazyku ( to napríklad ak vieš po americky len keď sa opiješ – tak ako ja).

Okrem motozájazdov a prenájmu motocyklov, si môžete samozrejme vybrať na stránkachwww.unitravel.sk aj svoju klasickú letnú či zimnú dovolenku, prenajať si auto či stráviť nejaký čas na výletnej lodi.

Pripravujeme pre vás predstavenie jednotlivých zájazdov.

A jedného z Vás pošleme čoskoro na Route 66 úplne zadarmo.

Kde, čo a ako? 

Sledujte nás a dozviete sa viac !

Nadchádzajúce udalosti

Podobné články