Prvý mesiac s Vami

Share on facebook
Share on twitter

1. Apríla , na deň nás bláznov je to presne mesiac od spustenia stránky.

Kedže sa jedná o aktivitu, ktorá je robená po našich pracovných dobách, večeroch a víkendoch, bez nejakých honorárov nieje ani stránka robená na mieru. Všetky tie riadky, kódy, moduly a neviem čo sú vytvorené našou prácou. Áno, mohli sme to dať všetko niekde naprogramovať a potom sa usmievať, ale to by nás nebavilo !

Za ten mesiac sme toho stihli však vcelku dosť. Okrem fotografií v galériach sme do kalendára pridali 15 akcií, na mnohých sa dokonca i osobne podieľame.

Stali sme sa mediálnym partnerom motozóny na Česko-Slovenskom festivale Cibula fest, kde sme pre motorkárov vybojovali zvýhodnené vstupné.

O kúsok sme prekonali návštevnosť stránky nad 10 000 návštev za mesiac Marec. Mali sme celkovo 93 520 zobrazení stránok a za niektoré dni sme mali návštevnosť cez 900 ľudí. Na Facebooku sme prekonali hranicu 3350 Fans a číslo stále rastie. Na úplne nový, ešte nedokončený web je toto číslo ohromné. Ale za to všetko patrí vďaka hlavne Vám. Píšete nám správy, posielate fotografie svojich motoriek, dávate nám tipy, posielate svoje udalosti a to je to čo nás poháňa dopredu a teší – Váš záujem.

Zvolili sme si heslo: Spájame Slovenských motorkárov !

Pre niekoho sa to môže zdať hlúpa fráza, my ktorý komunikujeme medzi klubmi , ale i neklubovými motorkármi to však vidíme inak. Vznikli tu nové družby, priateľstvá, podpora medzi klubmi a to je to, čo bolo pôvodnou myšlienkou.

Stránka beží stále na BETA verzii.

Ak by ste nahliadli do môjho diára, asi by ste to pochopili.

Blíži sa sezóna a s ňou kopec akcií, ktoré by sme chceli spropagovať, podieľame sa na viacerých akciách ako osoby, chodíme do práce a ja ako hlavný administrátor som ešte veľa času venoval skladaniu motorky (to mi snáď každý motorkár odpustí, že som radšej bol pri motorke ako za počítačom).

V priebehu prvého aprílového týždňa však konečne nasadíme nové funkcie a dáme web do plnej prevádzky aj s diskusným fórom.

Prinesieme aj prvú súťaž a tieto súťaže budú pravidelné a teda budete môcť vyhrávať ceny v podstate zadarmo. Len ešte chvíľku vydržte…

Všetky pripomienky, nápady či postrehy nám môžete stále posielať na náš FB, alebo do mailu: admin@motoscena.sk

Jo a prosím Vás, dávajte na seba pozor na cestách! Tento rok už bolo tých smrteľných nehôd dosť a to ešte ani sezóna poriadne nezačala.

Za každé zdieľanie stránky a podporu srdečne Ďakujeme !

PS: Správajme sa k sebe ako jedna rodina…

Nadchádzajúce udalosti

Podobné články