Jarných 500km – 2016

Aj tento rok sa na rozbeh sezóny pre hltačov kilometrov, ale aj pohoďákov idúc si svoje tempo pripravili chalani z Los Cabrones už povedzme tradičnú akciu s príznačným menom:

Jarných 500km.

jarvrch

Pripomeňme si, že sa jedná o orientačno-turistickú akciu zameranú na spoznávanie krás Slovenska..nie o závod na Slovakia ringu!

A tak dovoľte aby som Vás v následujúcich riadkoch zoznámil s trasou, ktorá je tento rok viac hornatá vedie cez rôzne krásne slovenské údolia a horské prechody.

Stretko už tradične od 8:00 v Bratislave pri Rock Café

1. prvý kontrolný bod je Motorest Havran pár km za Holíčom smerom na Myjavu predpokladaný príjazd okolo 9.40 hod.

2. druhý kontrolný bod je blízko Motešíc v krásnom údolí potoka Machnáč na mieste zvanom Rybolov pri Machnáči kde si môžete dať pečenú rybičku okolo 11.00 hod

3. tretí kontrolný bod je v dedinke za P. Bystricou , Domaniža pri Pizza Bare vedľa Požiarnej zbrojnice okolo 13.00 hod

4. štvrtý kontrolný bod pri vchode do Campingu Nitrianske Rudno predpokladaný príchod 14.00 hod v okolí Čičman si treba dať pozor na cestu je plná výmoľov po zime, ale je to len malý úsek

5. piaty kontrolný bod je v známom motoreste Šturec kde prídete málo po 15.00 dáte si kávičku

6. Cez horský prechod šviháte do cieľa v Hronci v chate Poniklec kde vás bude čakať niečo na spláchnutie prachu s ciest,( ktoré budú ešte posypané drobným štrkom preto si dávajte pozor) a tiež dobrý guľášik.

Kompletný itinerár si môžete pozrieť tu:

Takže do kalendára si zapíšte už teraz dátum 21.5.2016 a v prípade, že budú padať tragače tak 4.6.2016

dsc 0023

Nadchádzajúce udalosti

Podobné články