Motoscena.sk

Horehronské Mecheche 2018 – Bikers Friendly Festival

SI MOTORKÁR MILUJÚCI ROKENROL A SKVELÚ ZÁBAVU?

TAK SI POBAĽ STAN A LADVINKU.

MOTOZÓNA NA HOREHRONSKOM MECHECHE JE PRIPRAVENÁ!

Na slovenskej ROUTE 66 leží aj rázovitá slovenská obec Heľpa, kde sa v dňoch 17. a 18. augusta 2018 uskutoční prvý ročník festivalu HOREHRONSKÉ MECHECHE.

Keďže motorkársku slobodu najviac vystihuje rock´n´roll a je jeho neodbytnou súčasťou, festivalový areál je tomu prispôsobený a je vytvorený špeciálny motokemp, kde radi privítame motorkárov z celého Slovenska i zahraničia.

V spolupráci s MOTOSCÉNA.SK sme pre Vás pripravili špeciálnu akčnú vstupenku za 30,- € na celý víkend pre 2 osoby

( motorkár & ľadvinka, miesto v motokempe ),

alebo 20,-€ na celý víkend pre 1 osobu.

Nezabudni si vytlačiť tento kupón a predložiť ho pri vstupe!

Čaká ťa bohatá hudobná produkcia na 2 pódiách so slovenskými The PARANOID, BIJOUTERIÉR, PETER BIČ PROJEKT, JURAJ KUPEC, BULLET HOLES, THE GANG či zahraničnými DIRTY SHIRT & Transylwanian FolCore Orchestra (RO), SENDWITCH (CZ). a ďalších cez 30 interpretov.

V Street food zóne ťa čaká neodmysliteľný JACK DANIELS AIRSTREAM karavan, či TATRATEA chill out zóna a v piatok na Tvoje chuťové bunky zaútočia aj Šuhajíci pri panvici.

V sobotu sa uskutoční aj hudobný blšák, kde možno nájdeš niečo čo už roky zháňaš . alebo predáš niečo, čo už roky doma prekladáš.

MECHECHE i Horehronie má určite čo ponúknuť, tak naštartuj mašinu a poď si užiť jazdu i rokec v nádhernom prostredí a skvelý horehronský víkend na festivale, ktorý je a vždy bude BIKER FRIENDLY.

Viac info a motopravidlá na festivale: www.mexexe.sk .

FB event: https://www.facebook.com/events/241722093327575/

Prejsť na panel nástrojov