Finančná zbierka pre mamku Zuzku, 7 ročného syna a jej zatiaľ nenarodené dvojičky

Share on facebook
Share on twitter

Finančná zbierka pre mamku Zuzku, 7 ročného syna a jej zatiaľ nenarodené dvojičky

ZBIERKA BOLA UKONČENÁ !

ĎAKUJEME SRDEČNE VŠETKYM KTORÝ POMOHLI.

Oslovil nás náš kamarát Juraj Vyskočil (Jura) s myšlienkou pomôcť rodine motorkára Ľuba, ktorý už brázdí cesty tam hore.

V spolupráci s partnerským portálom motoride.sk sme sa rozhodli spraviť zbierku pre jeho manželku a rodinu, ktorý sa dostali do ťažkej životnej situácie.

Možno ste niektorí postrehli, že dňa 27.4.2014 sa v Gbeloch stala tragická nehoda, pri ktorej zahynul motorkár a náš kamarát Ľubomír (40), ktorý tu zanechal samú matku Zuzku so sedem ročným synom, v rizikovom tehotenstve, ktorá čaká dvojčatá, ktoré už svojho otca neuvidia.

Nakoľko finančná situácia Zuzky je veľmi zlá, rozhodli sme sa ako kamaráti a motorkári podporiť ju v ťažkej životnej situácii a zriadiť dobrovoľnú zbierku a takisto opraviť motorku a následne ju vydražiť. Pokiaľ sa nájdu solidárny ľudia, budeme radi za každú pomoc.

Zriadili sme účet v mbank len na tento účel, výpis z účtu bude uverejňovaný pravidelne v diskusii na motoride.sk .

Na konci zbierky cca po mesiaci sa celá čiastka prevedie priamo Zuzke na účet – samozrejme všetky transakcie budú uverejnené v článku alebo diskusii.

 

Čo sa týka dražby motocykla a jeho technického stavu po nehode a po oprave – informácie a fotky budú uverejnené vo fóre.

6027.1

Nadchádzajúce udalosti

Podobné články