Chopper Show & Music Fest 2014

Prvý Májový víkend prinesie milovníkom motoriek a motoakcií zraz, ktorý by mal byť v niečom iný…

Už dlhšiu dobu sa medzi usporiadateľmi zrazov šepká o potrebe a chuti vyskúšať zorganizovať spoločný zraz pod hlavičkou viacerých klubov. Dôvodov je veľa, počínajúc od čoraz väčších finančných nákladov, cez organizačné štruktúry po čoraz väčšom počte motozrazov a s tým sa zmenšujúcim počtom motorkárov ktoré na tieto zrazy chodia. A v tomto je teda tento prvý zraz v roku 2014 iný. Šepkanie sa zmenilo na skutočnosť a ľudia zo 7mich klubov sa dohodli vyskúšať to.

Áno, tento termín patril Red Baronsom, ale tí v tom idú taktiež, takže vy, čo ste sa tešili na ich zraz o nič isto neprídete.

Bohatý program bude už od štvrtka. Keďže 1. Mája je sviatok práce (možno mal vtedy narodeniny ten blbec čo vôbec nejakú prácu vymyslel), program bude už od štvtrka od 19:00 kedy sa o Warm UP postará DJ Hajdkovič a DJ Lukas O.

Piatkový program bude už o niečo bohatší a o zábavu sa postarajú okrem moderátorov kapely Poison Candy (SK), Pokol gép (HU), Slobodná Európa s ich novým albumom Štvorka, skvelý revival Iron Maiden z Maďarska a formácia profi hudobníkov ktorý vystúpia pod názvom Power od Cover. Počas popoludňajšieho programu budete môcť vyhrať v súťažiach zaujímavé ceny.

Sobota bude opäť v znamení súťaží, popoludňajšieho spoločného výjazdu, možnosť vyskúšať si Pole Dance (tanec na tyči). Podvečer hudobný program odpáli skupina Krypton(CZ) , Rockin´Rock Cats (HU), K2(CZ), POLEMIC(SK) a finišom hudobných predstavení bude Kabát rv. (SK).

Počas soboty budú naviac k dispozícii demo motocykle Harley Davidson, budete sa môcť preletieť vrtuľníkom, či zhliadnuť kaskadérske vystúpenie. Ak patríte k tým drsnejším motorkárom a máte radi BOX, tak si prídete aj vy na to svoje orechové pri exhibičnom zápase pod záštitou Box Club Malacky.

Bude toho teda poriadne veľa. Ubytko v areály je už beznádejne vypredané, ak ti teda nevadí stanovanie ako za starých dobrých zrazových časov, k dispozícii budeš mať obrovský stanový tábor.

Samozrejmosťou sú aj nové WC a sprchy v areále.

Keď ti stanovanie nevonia a necítiš sa byť tramp, v Sládkovičove sú k dispozícii hotely a penzióny.

stanovanie

V areále, kedže sa jedná o kúpalisko nájdeš aj krytý bazén, tak si do bágla môžeš kľudne hodiť aj plavky.

Komu by sa málilo v živote lásky, tomu sme vybavili zľavu 20% v miestom erotickom salóne. (Ak budeš dobre súťažiť, možno sa ti újde jeden zo štyroch kupónov v hodnote 70€ )

Ak teda chceš podporiť túto prvú spoločnú akciu a chceš sa dobre zabaviť, prídi do Sládkovičova, do Vincovho lesa 1.-3.5.2014

V cene vstupného 10€ budeš mať už aj poukaz na konzumné v hodnote 3€.

Ak by si chcel dojsť len na kukačku, môžeš sa zastaviť na 3 hodiny za symbolických 5€

Tak verím, že sa vidíme !

A tu je ešte SOUND pozvánka !

Nadchádzajúce udalosti

Podobné články