Bikes, Blues & Bourbon – posledné voľné miesta

Share on facebook
Share on twitter

Keď sa povie moto zájazd v USA… asi sa každému automaticky vyjaví pred očami Route 66.

Ale USA…to nie je len matka ciest.

Pre všetkých, ktorých láka niečo iné ako Route 66,  si Cestovná kancelária Unitravel s ktoru už niekoľko rokov spolupracujeme, pripravila nový program v podobe Triple B – Bikes, Blues & Bourbon.

Tak, ako býva zvykom pre naše motozájazdy, aj v tomto turnuse sa o teba a tvoje pohodlie bude starať už zohratý Slovenský team pozostávajúci zo sprievodcu, Road Captaina a servisného technika a vodiča sprievodného auta.

Ak teda nie je pre teba prioritou Route 66, ale túžiš objaviť zákutia fascinujúcich horských trás, navštíviť hlavné mesto USA, či destilérku Jack Daniels, pokračuj v čítaní.

12 dňový motocyklový zájazd so slovenským sprievodným tímom.

Ešte pred začiatkom Vám predstavíme hlavné mesto USA – Washington D.C. a svetoznáme miesta : Biely Dom, Capitol, Washington Monument, Lincolnov pamätník či Arlingtonský cintorín.

Predstavte si 12 dní jazdy na jednej z najkrajších horských ciest, akú kedy postavili! 

Prechádzajúc cez Appalačské vrchy, začnete svoju cestu na 470 míľovej ceste po hrebeni Great Smoky Mountains –  Blue Ridge Parkway – sen o zákrutách, farbách a výhľadoch, nezatienené zakázanými billboardmi či bez ohrozovania komerčnej dopravy a kamiónov.

Štyri dni tohto úžasného jazdenia vás jednoducho pripravia na notoricky známy Tail of the Dragon – 318 zatáčok na iba 11 míľach.

[ad id=”4157″]

Okrem fascinujúcich horských trasách, budeme prechádzať cez malebné historické miesta a mestečká 3 konfederačných štátov – Virginia, North Carolina a Tennessee .

Našu fantastickú jazdu okoreníme návštevou mestečka Lynchburg so svetoznámou Jack Dabniel´s Distillery,   a ukončíme  v hlavnom meste Country Music v Nashville, Tennessee, s množstvom barov a zábavy, ktorá nikdy nekončí.

Trasa zájazdu
Trasa zájazdu Triple B

POZOR !

Kedže chceme, aby ste si zájazd ozaj užili, tento turnus je limitovaný počtom účastníkov a k dispozícii máme posledné 2 voľné motocykle !

Program a itinerár zájazdu:

Program zájazdu Triple B

[ad id=”4157″]

Tail of the Dragon
Tail of the Dragon
Tail of the Dragon
Tail of the Dragon

A samozrejme určite Vás bude zaujímať cena motozájazdu.

Cenník motozájazdu Triple B

Ak teda chcete patriť medzi posledných dvoch šťastlivcov, ktorí sa s nami prevezú po týchto krásnych horských cestách a zažijú jazdu snov, neváhajte dlho. Ďalší takýto turnus plánujeme najbližie až pre rok 2022.

Kontakujte nás preto:

Telefonicky: +421 905 159 723 – Denisa

                       +421 908 778 367 – Vlado

Mailom: denisa@unitravel.sk

                      admin@motoscena.sk

A my Vám samozrejme radi zodpovieme Vaše otázky.

Viac motozájazdov nájdete na www.unitravel.sk 

 

Nadchádzajúce udalosti

Podobné články