Úvod Archív moto udalostí Výstava Motocykel 2023

Výstava Motocykel 2023

1274
0
Motocykel 2023

Nová motorkárska sezóna sa pomaly, určite ale hlavne konečne blíží !

Pomyselným štartom novej sezóny už po niekoľko rokov u nás býva práve výstava Motocykel – teda ak si odmyslíme tie 2 nešťastné Koko…Covid roky, na ktoré by  sme asi naozaj najradšej zabudli….

-REKLAMA-

Minulý rok bol po dvojročnej pauze čo sa výstav týka štartovacím a hoci program nebol až tak bohatý, na výstavisko aj na naše očakávanie zavítalo pomerne slušné množstvo ľudí, ktorých zaujímajú motocykle.

Výstava Motocykel prichádza v plnej sile

Široké zastúpenie moto-značiek, desiatky očakávaných výstavných premiér, množstvo horúcich noviniek a k tomu hneď niekoľko exkluzívnych kúskov, ktoré na cestách pre ich vysokú cenu takmer nevidieť.

Bratislavská Incheba sa od 9. do 12. marca stane cieľovou destináciou pre všetkých fanúšikov motoriek a životného štýlu s nimi spojeného. 

Reč je o výstave Motocykel, ktorá sa svojím rozsahom a ponukou vracia do čias spred pandémie a rozhodne sa tak bude na čo pozerať.

Aktuálny ročník výstavy sľubuje skvelý zážitok: zblízka si tu budete môcť obzrieť modely množstva obľúbených svetových motoznačiek ako Benelli, Bimota, BMW, Brixton, Brough Superior, BRP, CAN AM, CF Moto, Ducati, Godet-Vincent, Harley Davidson, Honda, Husquarna, JAWA, Keeway, KTM, Kuberg, Kymco, Lambretta, Moto Morini, MP Korado, Super Socco, Suzuki, SYM, Triumph, UM, Xmotos, Yamaha či Zontes vrátane početných noviniek a premiér.

Horúce výstavné premiéry

BMW Group predstaví hneď 4 novinky vrátane špeciálnej edície k 100. výročiu BMW Motorrad – model R NineT 100 Years.

Pre zmenu 120. výročie založenia oslavuje značka Harley Davidson, ktorá pri tejto príležitosti do Incheby prináša exkluzívny model Street Glide Special Anniversary. Z limitovanej edície bolo celosvetovo vyrobených len 1600 kusov v nádhernej špeciálnej červenej farbe.

Husquarna Motorcycles predstaví 2 novinky vrátane novej generácie obľúbeného hard enduro modelu – Husqvarna 701 Enduro.

Suzuki prichádza s 3 novinkami; jednou z nich bude model V-Strom 800DE, ktorý má všestranné schopnosti stvorené pre dobrodružstvo.

Až 6 slovenských výstavných premiér záujemcom predstaví Ducati. Napríklad, nová Multistrada V4 Rally je rovnako pohodlná a intuitívna v mestskej džungli, ako aj na tých najodvážnejších offroad trasách.

Aj v expozícii MOPED-Slovakia bude vystavených viacero noviniek vrátane modelu Brixton Cromwell 1200 – prvý veľkoobjemový dvojvalec v klasickom štýle s modernými prvkami v ponuke značky Brixton.

Honda v Inchebe ukáže okrem iného aj dlho očakávaný, úplne nový CB750 Hornet, čím sa do modelového radu tejto značky vracia jeden z najskloňovanejších názvov vo svete motocyklov.

Na návštevníkov čaká tiež slovenská premiéra mopedu MP Korado Supermaxi 50 EFI Euro 5, či kompletný rad motocyklov Jawa.

Ďalšie novinky sú uverejnené a postupne pribúdajú na Motocykel a Boat Show 2023 | www.incheba.sk v sekcii NOVINKY.

Výnimočné exkluzívne kúsky aj veterány

Výstava Motocykel prináša hneď niekoľko motorkárskych čerešničiek na torte.

Aktuálny ročník ukáže až dva modely legendárnej značky Brough SuperiorSS 100 Full Black a Lawrence, ktorého elegantné línie sú navrhnuté podľa plynulej krivky dýk beduínov.

Taliansky cit pre umenie, ručnú remeselnú prácu a ultramoderené materiály bude reprezentovať model Bimota KB4.

Srdce každého motorkára určite poskočí pri pohľade na úchvatný kúsok Godet Egli-Vincent 1330. Ide o jediný kus v rámci strednej a východnej Európy a na Slovensko prichádza vôbec po prvýkrát. Cena motorky je stotisíc eur.

CUSTOMS OF SLOVAKIA 2023

 Customs of Slovakia – súťaž upravených motocyklov a stavieb.

Aj tento rok ako už je po mnohé roky zvykom sa môžete počas výstavy tešiť okrem nových motocyklov aj na množstvo motoriek ktoré si majitelia prestavili alebo postavili na mieru. 

V tomto roku sa v rámci nej môžete tešiť aj takmer 100-ročný nádherný kúsok z motocyklovej histórie – model Gnome-Rhône z roku 1928

 

V časti Customs of Slovakia v spodnej časti výstaviska sa na Vás budeme tešiť aj my z redakcie Motoscena.sk, budeme radi ak sa zastavíte na slovíčko.

Eshop Motozona.eu

Adrenalín, rock, zábava a súťaže

Kaskadérska moto-show v podaní českého stuntridera

Adama Peschla a jeho Special Brothers Team vás dostane do varu.

Každý deň od piatka do nedele na vás čaká nádielka odvážnych a nebezpečných kúskov, ktoré budete sledovať so zatajeným dychom.

Do správnej nálady vás dostane aj mediálny partner výstavy, Rádio ROCK.

Rocková hudba, akčné súťaže o parádne ceny, zaujímavé rozhovory, ale aj parádny unplugged koncert vám na výstave spríjemnia každý deň od štvrtka do nedele.

Štartujeme Neutrál !

Motoscena.sk štartuje novú reláciu v ktorej budeme v trochu inom štýle testovať motocykle, robiť pozvánky na motorkárske akcie, reportáže zo zrazov, výstav, z našich ciest po svete.

Budeme súťažiť a robiť rozhovory so zaujímavými ľudmi z motorkárskeho sveta.

To všetko sa dozviete v zvlášť pozvánke.

A práve prvé rozhovory budeme robiť priamo v našom stánku počas výstavy.

Zastavte sa teda v našom stánku Motoscena.sk, ktorá je súčasťou Customs of Slovakia ak Vás zaujímajú info nie len o našom novom projekte Neutral, ale o klubovom živote, našich cestách po svete a pripravovaných udalostiach.

AKo? kde?

Výstava Motocykel bude otvorená od 9. do 12. marca, každý deň od 9:00 do 19:00, v posledný deň do 17:00.

Na mieste sa budete môcť zapojiť aj do súťaže o 3x súpravu moto-pneumatík.

Vstupenky je možné zakúpiť na mieste, alebo v sieti Predpredaj.sk.

PARKOVANIE PRE MOTORKY JE ZDARMA

Tešíme sa na Vás !

-REKLAMA-
Predchádzajúci článokKalendár motozrazov a motoakcií pre rok 2023
Ďalší článokVyhraj vstupenky na Motocykel 2023